KE
Soru Sahibi
24 Mart 2021 14:00

Zevk suyu bakire bireyde hamilelige neden olabilir mi?

Hocam iyi günler. Geçen gün kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık. Herhangi bir bosalma olmadı. Sürtünme yoluya iliski yasarken kız arkadaşımda hiç bir şey yokken bende boxer vardı. Üstümde sadece 10-15 saniye kaldı bu sürede penisimin baskismi vajinasına denk gelmiş olabilir. Ondan sonra ben de boxerı çıkardım. Sürtünme yolllu kısa süre ilişkiye devam ettik. Ama çıkardıktan sonra ben hic penisimin baş kısmını temas ettirmedim. Kız arkadaşım bakire. Elle mastürbasyon yaparken bile kendini kastığı için boşalamıyor. Ağrısı oluyor onun sonucunda. Adetleri de düzenli değil. O yuzden adet gecikmesi olup olmadığını anlayamayız. Dediğim olayda, zevk suyu ile hamile kalma riski var mıdır? Ertesi gün hapı kullanmali mıyız?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Aysu Nida Dai
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gerek yok

24 Mart 2021 15:26
KE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim cevabınız için. İlk sorduğum soruyu cevaplamadınız. Üstümdeyken boxerimdan zevk suyu vajinasına temas etmiş olması hamile kalmasına neden olabilir mi? Üstümde olduğu vakit çok kisabir süreydi.Temas edip etmediğine emin olamıyorum. Bende zevk suyu akmış mıydı ona da emin olamıyorum.

25 Mart 2021 02:15
Op. Dr. Aysu Nida Dai
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Olmaz

25 Mart 2021 12:00