TF
Soru Sahibi
1 Şubat 2020 02:32

Zevk sıvısı ve hamilelik

Hocam merhaba. Kız arkadaşımın adeti bittikten 1 gün sonra elimde zevk sıvım varken biraz parmaklarımla zevk sıvımı ezdikten sonra birkaç saniye içinde elimi Vajinasına soktum ve sürtünme oldu içinde elimle. Zevk sıvım yeniydi ilişkiden önce hiç boşalma olmamıştı yani ilişkiye yeni girecektik daha. Hamilelik olasılığı nedir?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Çok düşük bir olasılık

1 Şubat 2020 13:22
TF
Soru Sahibi

Hocam peki henüz hiç boşalmamışken gelen zevk sıvısında sperm olur mu ve kadının adeti bittikten sonraki gün doğurganlık ihtimali nedir acaba? Teşekkürler ilginize

6 Şubat 2020 16:14
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Zevk sıvısında sperm olabilir. Adetin bitiminden 3-4 gün sonraya kadar risk yok

14 Şubat 2020 14:14