KH
Soru Sahibi
7 Ağustos 2015 09:09

zehirli guatr

Merhaba 58 yaşındaki babamda zehirli guatr çıktı ameliyat denildi ameliyat yaptırdık ameliyattan sonra çok şükür bi sıkıntı olmadı ameliyat olduğu bile belli olmuyordu çok rahattı bir gün hastanede kaldık fakat çenesinin altında bi şişlik ortaya çıktı aşağıya doğru sarkıyor ve aşırı terleme oluyor acaba bu neden kaynaklanıyor bilgi verirmisininiz

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmiş olsun Hüseyin Bey. Bu durum operasyona sekonder şişmiş bir beze olabilir. Ancak durumu netleştirmenin tek yolu muayenedir. Opere olduğunuz kliniğe görünmenizi öneririm. Sağlıklı günler dilerim.

7 Ağustos 2015 09:27
KH
Soru Sahibi

hocam bir hafta oldu halen şişlik çekilmedi doktora kontrole götürdüm benimle ilgili değil diyor

11 Ağustos 2015 10:23

Tekrar geçmiş olsun. Genel cerrah operasyonla alakalı olmadığını düşünüyorsa Kulak Burun Boğaz uzmanına görünmenizi öneririm. Sağlıklı günler dilerim.

11 Ağustos 2015 10:41