YS
Soru Sahibi
31 Mart 2016 04:21

Zayıflamak

Doktor hanım ben doğumdan sonra kilo aldım çok zayıftım suan 72 kiloyum ama neredeyse kilomun yarısı basenlerimde..kilo vermek istedikçe yüzüm zayıflıyor bundanda hoşlanmıyorum basenlerim nasıl incelir..yardımcı olursanız sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Selin Hanım merhaba, Doğru bir beslenme programı uyguladığınızda yüzden kilo kaybı olmaz, aksine fazlalığınız neredeyse oradan incelirsiniz. Tabi ki basen bölgesi için genetik faktörler de oldukça etkili. Ancak sağlıklı beslenerek ve özellikle o bölge için egzersiz yaparak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Sadece birkaç hafta için hızlı bir incelme beklemek yerine, bir süre devam edip sonucu görmeyi beklemek doğru olacaktır, özellikle bölgesel yağlanma durumlarında uzun vadede kalıcı çözümler uygulamamız gerekir. Sevgiler.

31 Mart 2016 10:33
YS
Soru Sahibi

Doktor hanım ilginiz için teşekkür ederim.. Benim diyetisyene gidecek kadar maddi gücüm yeterli değil ücretleri biraz fazla böyle bir beslenme programını ben kendim evde hazırlayabilirmiyim veya internet sitelerindeki diyet programlarını uygulamam doğru olur mu

1 Nisan 2016 01:55

Merhaba, Diyetiniz size özel olmalı, o yüzden internet vs üzerinden yaptığınızda verimli sonuç almanız mümkün olmayabilir. Onun yerine siz kendiniz porsiyonlarınızı küçültüp biraz da egzersiz yaparak başlayabilrsiniz. Sevgiler.

13 Nisan 2016 13:01