GM
Soru Sahibi
7 Mart 2015 13:03

Zayıflama hapı

Hocam merhaba. 3 gün önce şiddetli bir baş dönmesi ile fenalaştım. Tansiyonum 10-17 olmuş. Vücudum uyuşmuştu. Aynı gün içinde de 2 defa bayıldım. Kalbimin atışı hızlandı. Doktora gittiğimde kan değerlerinin biraz düştüğünü söyledi. Mide ilaçları ile beraber zayıflama hapı kullandım 5 gün. Bunun etkisi olabilir mi? Gittiğim doktor olabilir demişti. Ama aynı şikayet devam etmediği için bir şey yapılmadı. Nörolojiye sevk etti. Bugün de karın ağrısı mevcut.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nuri Haksever
Doç. Dr. Nuri Haksever
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Şikayetleriniz önemli. Öyle şuna bağlı gibi değerlendirmek ilerde sorunlara yol açabilir. İyice incelemeniz yapılsın

10 Mart 2015 20:40
Doç. Dr. Nuri Haksever
Doç. Dr. Nuri Haksever Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Yazar toplam 3522 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
HbsAg pozitif Doç. Dr. Nuri Haksever
Tiroid Doç. Dr. Nuri Haksever
Düşük şeker Doç. Dr. Nuri Haksever
Tsh ve insülin direnci yüksekliği Doç. Dr. Nuri Haksever
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları İle İlgili Diğer Uzmanlar
Prof. Dr. Şenay Durmaz Ceylan
Prof. Dr. Şenay Durmaz Ceylan Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Uzm. Dr. B. Ogün Hatiboğlu
Uzm. Dr. B. Ogün Hatiboğlu Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Prof. Dr. Abdulkadir Ömer
Prof. Dr. Abdulkadir Ömer Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Prof. Dr. Süleyman İpekçi
Prof. Dr. Süleyman İpekçi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Facebook Twitter Instagram Youtube