ÇS
Soru Sahibi
31 Mart 2019 15:02

Yuz germe dolgu

Merhaba hocam, az once tv de anlattiniz yuz germe sakaklardan bir cm kesi atarak sakaklardaki kalin bir kasa yuzu gererek dikme ameliyat seklinde mi bilgi alabilir miyim ve fiyat bilgisi asagi yukari alabilir miyim? Tesekkurler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Oskui
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Sema hanım merhaba,hastayı yakından görmeden fiyat bilgisi veremiyoruz,*** *** ** 33-34 den randevu alarak yakından muayene olmanız rica olunur.

2 Nisan 2019 11:11