ÖE
Soru Sahibi
9 Temmuz 2020 01:54

Yüz Estetiği

Merhaba hocam yüzüm de asimetri vardı bunun için implant tedavisi yapıldı. Daha sonra küçük rutuşlar için yağ enjeksiyonu yapıldı çene hattımın iki tarafına da. Köşeli yüz hattım varken tombik oldu. Yağ enjeksiyonunun üstünden 2 yıl geçti bu durumdan hiç hoşnut değilim bu yağları alabilir misiniz fiyatı ne olur. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Kaya
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi)

Yağların cerrahi olarak değil liposakşın ile alınmadı olabilir.Ancak önerim işlemin yapıldığı merkezde olmasıdır.Çünkü nereye ne kadar yağ enjekte edildiği biliniyordur.

12 Temmuz 2020 11:04