OS
Soru Sahibi
18 Haziran 2018 14:15

Yumurtalikta Kist

Merhaba mehmet bey benim 6 aydir sol yumurtaligimda 5cm sag yumurtaligimda 6cm basit kist var daha kucuktu 6 ay icinde buyudu..cocuk istiyoruz istegime bagli olark ameliyat onerildi siz ne onerirsiniz

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Mehmet Murat Seval
Kadın Hastalıkları ve Doğum

eğer kısa sürede büyüdüyse kistleriniz amelyat olmanızı ben de tavsiye ederim..

18 Haziran 2018 22:54
OS
Soru Sahibi

Merhabalar cevabiniz icin tesekkur edrim ama cok kararsiz kaldim basit kist ameliyat edilmez dedi son gittigim doktor ama digerleri de iki ay icinde ameliyat dedi..birde hamile kalmaya engelmi yada hamile kalinirsa bebege zarar verirmi

27 Haziran 2018 18:16
Doç. Dr. Mehmet Murat Seval
Kadın Hastalıkları ve Doğum

6 aydır kistleriniz geçmiyor ve büyüyorsa ameliyat olmanız gerekir.. sizi görmeden burdan yapabileceğim ek bir yorum yok malesef.. geçmiş oslun

28 Haziran 2018 01:29