ÇÖ
Soru Sahibi
3 Eylül 2020 22:54

Yumurta tembelliği

Yumurta tembelliği teşhisi konuldu cylo prognova verildi çocuk sahibi olmak istiyorum bu hap beni tedavi edermi yada başka ne uygulamamız gerekli servikal sıvı üretmiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Mert Yeşiladalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba, yumurtalık tembelliği derken neyi kaybettiğinizi anlamadım ancak cycloprogynova gebelik beklerken kullanmak için uygun bir ilaç değil

4 Eylül 2020 19:33
ÇÖ
Soru Sahibi

Yumurta tembelliği teşhisi koydu doktor bunu verdi iki üç ay adet olmuyorum kolay kolay

4 Eylül 2020 19:37
Dr. Öğr. Üyesi Mert Yeşiladalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Polikistik over sendromu ise bahsettiğiniz, cycloprogynova ile adet görürsünüz ancak gebe kalmanızı sağlamaz. Başka bir şekilde tedavi gerekir gebelik için

4 Eylül 2020 19:40