KK
Soru Sahibi
10 Aralık 2020 12:05

Yüksek Tansiyon mu ?

hocam selamlar. Tansiyon takip çizelgem gün içerisinde şöyle: *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** **, *** *** ** yaşındayım 92 kiloyum 180 boyundayım günlük yarım paket sigara içiyorum ölçümleri bilek tansiyon aletiyle gerekli kurallara uyarak yaptım sizce ben yüksek tansiyon hastası olabilir miyim bu ölçümlere göre Bir de bu bilek tansiyon aletlerinin güvenirliği nedir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN, HENÜZ TANSİYON HASTASI DEĞİLSİNİZ. ANCAK TUZA, KİLONUZA VE EGZERSİZİNİZE DİKKAT ETMENİZİ ÖNERİRİM. İDEAL OLANI DİRSEKTEN ÖLÇEN CİHAZ KULLNAMANIZDIR...

10 Aralık 2020 15:19