ÇA
Soru Sahibi
25 Nisan 2021 04:18

Yeniden tel

Merhabalar ben 13 yaşında tel tedavisi gördüm ve 2.5 sene durdu bu zamanda önü telli şeffaf plak kullandım şu an 21 yaşındayım ve öndeki bir tek dişim bozuldu eski plağımı taksam düzelir mi yoksa yeniden tel mi takılması gerek cevap verirseniz çok memnun olurum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Dt. Bülent Baydaş
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba eski şeffaf plağınız dişlerinize olmayacaktır. Ortodonti uzmanınız tel takmada da çözüm bulabilir.

25 Nisan 2021 15:44
ÇA
Soru Sahibi

Bahsettiğim plak şeffaf plaklardan değil de damaklık önü telli olanlardan ve dişime oturuyor sadece öndeki o bozulan dişte ilk takımda ağrı oluyor

4 Mayıs 2021 23:34
Prof. Dr. Dt. Bülent Baydaş
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Bu aygıtın dişinize ne tür bir kuvvet uygulayacağını ve dişinizin yerine gidip gitmeyeceğini görmeden söslemek mümkün değil ortodontistinize gidin lütfen

5 Mayıs 2021 09:46