BM
Soru Sahibi
29 Ağustos 2014 22:24

Yeni tanıştığım biriyle konuşamama

Merhaba, 34 yaşındayım. Herhangi birisi beni evlilik için biriyle tanıştırma istediğinde hemen reddediyorum bugüne kadar kimseyle başbaşa oturup konuşamadım bu konuda. Neden böyle yapıyorum? Ne konuşacağımı nasıl davranacağımı bilemiyorum kafama bir sürü sorular takılıyor. Rahat olamıyorum. Birinin benden hoşlandığını farkedince yada ben ondan hoşlanıyorsam yanında rahat davranamıyorum utanıyorum mesafe koyurum, yakın çevremde ise ilişkimi kesitorum selam bile vermiyorum. Arkadaşlarım ne zaman birini tavsiye etse 1 kere görüşmeyi bile reddediyorum. Hemen bir heycan ter basıyor beni. Daha konuşmadan. Ne yapacam, nasıl başlayacam diye düşünüp kaçıyorum. Ama evlenmeyi de çok istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Mukaddrses hanim.merhabalar bahsettiginiz sikintinin altinda mutlak b ir n korku veya endise yatiyordur ve onu bulup cozumlemeden sikintiyi halletmek oldukca guctur.istambul icindeyseniz bana veya bir baska meslektasima baska sehirlerdeysek baska bir meslektasima ulasin ve bu sikintiyi cozumleyin derim. Birlikte calisacaginiz kisinin klinik psikolog olmasina ozen gosterin kend sagliginiz icin sevgiler

29 Ağustos 2014 22:30