KS
Soru Sahibi
2 Ekim 2020 10:29

Yardımcı olur musunuz

Merhaba hocam iyi günler size bir sorum olacak şimdiden teşekkür ederim biraz saçma gelebilir ama cevaplarsanız sevinirim.. Herhangi bir cinsel ilişkiye girmeden dış ortamdan hamile kalınır mı tuvaletten banyodan bu mümkün olur mu ve hamile birisi gecikmeli ya da gününde adet görürmü böyle birşey duydum ve bu durum aklımı çok karıştırdı beni aydınlatırmısınız İnternette korkunc bilgiler var normalde adetim gecikince stres, mevsim diye düşünüyordum ama bunu duyunca evde test yaptım negatif çıktı ama bu durumu sürekli gerçekleşitmek düşüncesi korkutucu bilgi almak için yazıyorum hocam yani cinsel ilişki olmadan dış ortamdan hamile kalınır mı ve hamile birisi 5-6 gün süren adet görürmü

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Özerkan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Cinsel münasebet olmadan yani canlı sperme maruz kalmadan gebelik oluşmaz... Hele hele duştan tuvaletten kesinlikle olmaz...Ancak sürtünme yoluyla ilişki yaşanırsa gebe kalma riski olabilir... İyi günler...

5 Ekim 2020 08:54