SS
Soru Sahibi
15 Mayıs 2021 13:18

Yardım ederseniz seviniriz

Merhaba hocam size sorum şu British shorthair 4 yaşında bir kedim var 4. Doğumunu 5 martta gerçekleştirdi 2 tane doğurdu 1 tane erkek yavrusu bizimle beraber ve 2 hafta önce tam 1 hafta süren bi kızgınlığı oldu ve bu hafta yine kızgınlıkta cok fena kıvranıyor bağırıyor erkek yavrusu da onu iyice deli ediyor sanırım durmadan kızgınlığa girdiği için tekrar çiftleşse sorun olur mu çünkü kısırlaştırmak istemiyorum şuan. Yoksa sabretmemiz mi gerekiyor?

1 cevap
Cevaplar (1)

bu kadar sık dogurtmanız dogru degıl. sureklı dogum bı yerden sonra rahım hastalıklarına ve meme tumorlerıne yatkınlıgı artırır. ıkı dogum arası en az 6 ay olmalı

17 Mayıs 2021 12:11