al
Soru Sahibi
25 Eylül 2021 01:29

Yardım edermisiniz

Hocam ben bekar bir kızım ilişkim yok ancak tuvaletten ya da spermin kıyafetime gelmesinden endişe ediyorum. Vücudumda morarmalar olmuştu benden kan tahlili istediler wbc yüksek 11.9 (üst sınır 10 ) neu #8.9 (üst sınır 7) ve rdw düşük 11.5( alt sınır 11.9 çıktı. Bu durum gebelik şüphesi düşündürür mü hocam ? Gebelikte wbc ve neu yükseliyormuş ya.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

tuvaletten ya da spermin kıyafetime gelmesinden hamile kalınamaz.

28 Eylül 2021 08:15