bs
Soru Sahibi
14 Haziran 2014 10:21

yardım.........

hocam merhabalar ben 24 yaşında erkeğim, 2 yılı aşkın bir birlikteliğim vardı ve 1 yılda sözlü kaldım düğünümüze 3 ay kala ayrılık oldu severek ayrılık denebilir buna, ama 2 ay önce ayrılık oldu sözlüm beni unutabilmiş sanırım ki çünkü telefonlarıma cevap vermiyor kapatıyor mesajlarıma cevap vermiyor ama ben erkek olarak hala unutamıyorum, sanki biryerlerde eksiklik var sanki huzursuzum mutsuzum, dışarıda gördüğüm her bayanla eski sözlümü kıyaslıyorum o böyle açık giyinmezdi bak ne kaybettin salaksın filan diyiyorum kendime, seni sevmiyorum istemiyorum demişti bana, aşkımdan ölüyordu bunu biliyorum bi bayan çok severken nasıl hemen bu cümleyi kullanabilir ki sizce, doğruluk payı varmıdır sizce yoksa ondan uzaklaşmamın formülü olarak mı kullandı?? ve hiç aklımdan çıkmıyor çıkartamıyorum özelliklede başkasıyla olacak olması onunla cinsellik yaşayacak olması beni üzüyor yıpratıyor ne önerirsiniz bana napmalıyım ben hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Serhat bey merhabalar aslinda yasadiginiz surec bir kabullenme ve yas sureci 2ay cok uzun bir sure degil iliski surenize gore ancak surekli gundeminizi mesgul.eder bir halde ve cevapsiz sorulat icindeyseniz yardim almaniz bu sureci daha saglikli atlatmanizi saglayacaktir diye dusunuyorum.ben yada bir baska uzman hic farketmez sadece basvurdu gunuz kisinin klinik psikolog olmasina ozen gosterin derim.

14 Haziran 2014 10:26