EU
Soru Sahibi
2 Ekim 2021 15:25

yapay kornea nakli

Merhaba hocam kornea nakli oldum bir ay sonra aşınmalar başladı sonra ilaç tedavisi ve kök hücre nakli oldum fakat sonrasında tekrar aşınmalar devam etti nakil olalı 6 yıl oldu.Denizlide kontrol için gittiğim doktor sizin yapay kornea nakli yapabilir ve görebilirsin tavsiyesinde bulundu eğer mümkünse yapay kornea nakli için size gelmek istiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)

Uğur Bey merhaba, Randevularımız perşembe günleri haftalık olarak açılmaktadır,. Telefon veya internetten hastanede randevu oluşturarak gelebilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle,

2 Ekim 2021 22:00
EU
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim hocam uygun bir zamanda randevu alcam umarım yapay kornea naklimiz gerçekeleşebilir tek umudum o kaldı sağlıklı güzel günler dilerim sayın hocam

4 Ekim 2021 20:46

Elimizden geleni yapacağız Ali Bey. Görüşmek üzere,

4 Ekim 2021 21:58