SG
Soru Sahibi
11 Ocak 2021 10:01

Yanıtlarmısınz hocam

Hocam merhaba benim bir sorum olacaktı 2 yaşında dişi kedim var bana çok bağlı ancak son zamanlarda kumunu temizlerken temizleme sırasında değil de işim bitti kumun yanından ayrıldığım zaman ayağıma saldırıyor Bu neden olabilir ama sadece kumunu temizledikten sonra

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar bu sanirim biraz daha psikolojik bir durum isterseniz uzmanlık alanı hayvan psikoloji olan bi arkadaştan yardim alin. Yada yaptıklarınızı gözden geçirin mutlaka bi yerde onu kızdıracak bisey yapiyor olabilirsiniz. Kumunu yeni aldıysanız onu begenmemis, kum kabini begenmemis, kum kabinin olduğu yeri bile begenmemis olabilir. Bir veteriner hekimi değilse kedi sahibi biri olarak cevap vereyim.gecmis olsun.

19 Ocak 2021 08:30