BE
Soru Sahibi
22 Temmuz 2011 16:04

Yanaklarım içeri doğru çok çöcük 18 yaşındayım daha 19 girmedim bile ama gö

Yanaklarım içeri doğru çok çöcük 18 yaşındayım daha 19 girmedim bile ama görenler 21-22 zannediyor. Bu yanakların kilo alıp kendini toparlaması nasıl olur çok merak ediyorum. Yağ enjekte ediyoruz diyorlar ben böyle müdahaleler olsun istemıyorum. Bunun doğal bir yolu yok mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Nilüfer Turhan
Aile Hekimliği

Sayın Emre Berberoğlu Yüz çökmesi sebepleri : -sistemik hastalıklar -bozuk diş-çene yapısı -sağlıklı beslenme kurallarına uymamak -hızlı ve fazla kilo kaybı -sıkıntı-stres -alkol,sigara kullanımı Önerilerim *Dahiliye Uzmanına görünün *Diş Hekiminine görünün *Sağlığa zararlı alışkanlıklarınız varsa bırakın *Beslenmenize dikkat edin sağlıklı bir cilt için -bol bol sebze,meyve -balık -bitki çayları - sızma zeytin yağı kullanın *Zayıflamış olan cilt altı dokuyu güçlendirmek için en az 4-5 ay -nefes egzersizleri,özelliklke plates -yüz yogası yapabilirsiniz *Güneş koruyucu kullanabilirsiniz Acil şifalar ve sağlıklı günler dilerim

25 Temmuz 2011 11:49