DM
Soru Sahibi
8 Ağustos 2011 16:13

MERHABA BEN SÜREKLİ KANSIZLIK YAŞIYORUM . KANAMAM FAZLA OLMUYOR YEDİKLERİME

MERHABA BEN SÜREKLİ KANSIZLIK YAŞIYORUM . KANAMAM FAZLA OLMUYOR YEDİKLERİMEDE DİKKAT EDİYORUM AMA DÖNEM DÖNEM KANSIZLIĞIM TEKRARLIYOR HEP İLAÇ KULLANMAM ĞEREKİYOR. PİYASADA GNC VE SOLGER DİYE VİTAMİN HAPLARININ FERİTİRİN AĞIRLIKLI KAN İLAÇLARI VAR BUNLARI TAVSİYE EDİYORMUSUNUZ YADA BANA TAVSİYE EDEBİLECEĞİZ BİR MARKA VARMİ . ÇÜNKÜ BU TÜR VİTAMİN ÇEŞİTLERİ PİYASADA ÇOK VAR VE YARARLI OLUP OLMADIKLARINA DAİR HİÇ BİR BİLKİ BULAMADIM.TEŞEKKÜRLER .

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Nilüfer Turhan
Aile Hekimliği

9 Ağustos 2011 14:08