KN
Soru Sahibi
7 Şubat 2017 17:10

Yanak içi et parçası

Kizimda sağ yanakicinde et parçası var bir kez alındı tekrar çıktı yine ameliyat diyorlar ne yapmalıyım hangi bölüme gitmeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ramazan Gün
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Yanak içinde çıkan 'et parçası' ağız içindeki küçük tükürük bezlerinden kaynaklanan kistler veya çiğneme esnasında dişler arasında sıkışan yanak mukozası olabilir. Bu konuda bilgi almak ve muayene olmak için bir KBB uzmanına başvurmanızı öneririm. Sağlıklı günler dilerim.

8 Şubat 2017 09:57