şg
Soru Sahibi
17 Ocak 2020 19:43

Yan Bağimda ağrı

hocam merhaba bu gün spor yaptıktan sonra sol dizimde aniden dizimi açarken kilitlenme ve çömelirken yan bağlarımda ağrı ve gerilme oldu. hemen doktora gittim çok az ödem olduğunu ve muhtamelen 2ci dereceli yan bağ zedelenmesi olduğunu söyledi. bana SERTOFEN iğnesi ve geli verdiler. bu süre içinde spora devam edebilir miyim ben? ve tedavim acaba doğru mu bu böyle geçicek bir şey midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Anar Alakbarov
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhabalar, muayene eden doktorun onerisi onemli, internet ortaminda yapilan yorumlar pek dogru degil. gecmis olsun!

17 Ocak 2020 19:58