KO
Soru Sahibi
8 Ağustos 2015 01:14

Vücuttaki Lenf bezleri

Hocam öncelikle iyi günler. Benim sorunum yaklaşık 2 ay önce sol kulak arkamda ve kasıklarıma yakın bölgelerdeki lenf bezlerim şişti doktora gittim cempes diye bir hap verdi bu hapı bitirdim fakat bu şişlikler hala duruyor sizce önemli bir şey midir. 18 yaşındayım sigara ve alkol kullanmıyorum.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Osman Bey. Bu tip durumlarda muayene ve tetkik olmadan yorum yapmak çok zordur. Ancak tedirginlik verici bir durum olma ihtimalinin de düşük olduğunu belirtmeliyim. Bir hematoloji uzmanına görünmenizi öneririm. Sağlıklı günler dilerim.

8 Ağustos 2015 11:57