YE
Soru Sahibi
22 Ekim 2013 15:33

Vücudumun çeşitli yerlerinde ağrı, batma, yanma var

Merhaba hocam benim vücudumda son bir haftadır ağrılar var ama ağrılar bi anda olmuyo kısa sürelerde çeşitli yerlerde oluyo bir kaç saniye sürüyo sonra kesiliyor. Ve sanki içimden birileri ılık su döküyor hissi oluyo. Ayrıca ağrıyan yerlerime baktığımda orasında sertleşmeler hissediyorum ve damarlarım belirginleşti. Lütfen yardımcı olur musunuz korkmaya başladım ve aşırı halsizlik var üzerimde

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle geçmiş olsun endişe edecek bir durum olduğunu sanmıyorum.yaygın kas ağrıları hemen hemen herkesin çoğu zaman yaşabileceği bir durumdur.ancak ailenizde romatolojık bir hast öyküsü varsa ,semptomatik tedavi(analjezik,kas gevşetici) ve istirahate rağmen bu ağrılarınız devam ediyorsa bir romatolojı uzmanına başvurmanızı öneririm.

23 Ekim 2013 12:22