ÇH
Soru Sahibi
30 Nisan 2019 18:20

Virigen testocaps

Merhabalar 28 yasindayim total test. Seviyem 290 ereksiyon problemi icin sustanon igne ve virigen testocaps kullanıyorum 5 gundur ama idrar imi yaparken yanma ve sik idrara çıkmaya başladım ve ilaclari kullanmadan onceki ereksiyonum kullandiktan sonra dahada azaldi gibi hocam boyle bir sorun olabilirmi teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Bu ilaçlarla ereksiyon azalması beklenmez. Doktorunuzla tekrar görüşmenizi öneririm

1 Mayıs 2019 18:21