KS
Soru Sahibi
24 Nisan 2019 00:30

Viral enfeksiyon

İyi çalışmalar.11 aylık oğlum var 15-20 günde bir viral enfeksiyon geçiriyor.maksimum 38.8e kadar yukselen ateş 3-4 güne sadece ateş düşürücü ile normale dönüyor.alerjik abi var Çağan da alerjik olduğunu söylediler.grip aşımız var.sik ateslenmemek,hastalanmamak için önerileriniz nelerdir? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ali Muslu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Viral enfeksiyonlarin asisi varsa yapilir bu yuzden yillik grip qsisini 11aylik oglunuza eylul ekim aylarinda yaptirin okula giden abi bebekle temas etmeden once ellerini yikasin sizde el yikamaya ozen gosrerin nezle grip olan bebege yaklasmassin

24 Nisan 2019 23:03