CA
Soru Sahibi
9 Şubat 2020 19:26

Vertobplasty

Merhaba Hocam İyi günler Babam yakın zamanda omurgasından düşmeye bağlı bi kırık oluştu üzerinden 3 ay yakın zaman geçti ancak doktoru kıriğin iyilesmedigini belirtti Ameliyat yapılması gerektiğini söyledi Yapacaklari ameliyat cimentolama Vertebroplasty , Kırık bel kısmında bulunuyor. Bu ameliyatın orada bulunan sinirlere zarar verme gibi bir durumu var mıdır ? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Orkhan Mammadkhanli
Beyin ve Sinir Cerrahisi

İyi Günler Aleyna hanım. Geçmiş olsun. Kırığın tomografıde sınırlarına bakmak lazım. Eğer bir problem yoksa o zaman kaçma ihtimali çok düşük.

9 Şubat 2020 19:43