ŞH
Soru Sahibi
12 Haziran 2021 21:20

Uyuşma normalmidir

Hocam iyi gunler benim bir sorunum var , ben 27 yaşındayım. Kollarımın iç tarafını sert bir yere dayayinca belli bir süreden sonra ellerim uyusmaya başlıyor , ya da bacak bacak üstüne atınca bir sure sonra ayaklarım uyuşuyor. Kolumu çok gergin tutunca belli bir süreden sonra hafif uyuşma başlıyor. Normal pozisyona geçince uyuşukluk bitiyor. Normal yaşantıma devam ediyorum. Bu durum normal midir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Çelik
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba Haydar bey. Anladığım kadarıyla sinir sıkışmalarına hassas bir bünyeniz var. bu tür şikayetler hemen herkeste olabileceği gibi sizde biraz daha fazla ortaya çıkıyor anlaşılan. günlük hayatınızı etkiliyor ve yaşam kalitenizi bozuyorsa vir kontrole gitmenizi öneririm.

13 Temmuz 2021 12:12