GB
Soru Sahibi
20 Temmuz 2015 09:46

Uyku sorunu

Mrb ben uyurken ellerimi yumruk şeklinde sıkıyorum bazen öyle bir sıkıyorum ki tirnaklarmın etime batıyor resmen uzun bir süre geçmiyor izleri . Acaba psikolojik birseyler mi var ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, bahsettiğiniz durum psikolojiktir. Kaygı, stres, öfke gibi durumlarda gerçekleşme ihtimali artmaktadır. Size tavsiyem bir uzman psikolog ile yüzyüze görüşerek bu konuda yardım almanız olacaktır. Üstesinden gelinebilecek bir konudur. Tek yapmanız gereken bu yönde adım atmak olacaktır. İyi günler dilerim.

25 Ağustos 2015 12:27