.T
Soru Sahibi
11 Kasım 2019 21:23

Üst çene kemiği

İyi akşamlar benim ust dis etim cok fazla dis etli gülüşten rahatsızım daha once dis eti ameliyatı oldum ama hala fazlasiyla gorunuyor ust cene kemigimden kaynakli oldugunu soylediler dis etim degil kemiğimi torpuleyeceklerini soylemislerdi ameliyat olmayı düşünüyorum ancak ameliyat sonrası ne kadar surede normal hayata dönebilirim ve ücret hakkinda bana bilgi verebilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serdar Sezen
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, Anladığım kadarıyla iskeletsel olarak düzeltme gereken bir durum var. Ameliyat çok basit olmaMAkla beraber çok ciddi(olumlu) değişimler görürsünüz. Ancak ortodontik tedavinin bir parçası olarak görmelisiniz. Yani mutlaka teller takılıp bir ön hazırlık yapılır. Ücretlendirme ise muayene olmaksızın söylenemez. Saygılar

12 Kasım 2019 01:28