NA
Soru Sahibi
30 Kasım 2020 04:43

Uretra da tikaniklik ve yanma(sanirim)

Hocam iyi günler. Ben mastürbasyon yapmıyorum(porno bagimliligini birakmak icin). Ve birkaç aydir duzenli seks hayatim sekteye ugradigindan bazi anomaliler yasiyorum. Tahrik olunca zevk suyunun penisimin icindeki hareketini hissediyorum fakat dısari atilmiyor iceride yapisiyor sanki. Ve bu penisimde inanilmaz bir yanma yapiyor. o olayin gecesinde uyuyamiyorum acidan. Masturbasyon yapmak zorunda kaliyorum ve bosaltim tam saglandiginda yanma hissi geciyor ama her zaman işe yaramiyor. Sorunum ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene ve tetkiklerle durumunuzun aydınlatılması uygun olacaktır. Prostat, idrar yolları ya da genital yollarla ilgili enfeksiyöz durumu olabilir. Geçmiş olsun dileklerimle. Dr. Ömer Faruk / 0533 - *** *** **

15 Aralık 2020 17:34