ÖD
Soru Sahibi
29 Haziran 2014 00:37

Unutmak için

Öncelikle iyi günler,22 yaşındayım 3 sene sonunda kız arkadaşımla ayrıldık, hala çok seviyorum ve bağlılıkta cabası, bunu nasıl yenebilirim, onu nasıl unutabilirim. Düşünmemek elde değil ancak onu arayıp ona yazıp gururumu incitmek istemiyorum, beni sevmediğini artık biliyorum çünkü.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba ayrilik bir b kayip ve yas surecidir hayati normalnakisina bırakarak unutmam lazim diye kendinize takinti haline getirmeden kendinize biraz zaman verin.aliskanliklarnkokay kirilmaz yabidir ki akliniza gelecektie.bir sure icinde dusunceleriniz azalacaktirmazalmazsa bizler yardim icin buradayiz.

3 Temmuz 2014 10:03