ÜA
Soru Sahibi
20 Eylül 2016 13:09

umminoterapi ala hastalığı

selamın aleyküm sayın doktorum ben ankaradan Aliyar ünal.eşimde ala hastalığı mevcut sadece yüz kısmında bunun için umminoterapiyi tavsiye ettiler sayın doktorum bu terapi yöntemi sanırım sizde de var bu terapi yöntemi bu terapi giderleri ssk tarafından karşılanıyor mu yani çok pahaqlımı çünkü özel bir şirkette asgari ücretle çalışıyorum bilgi verirseniz sevinirim.saygılarımla Aliyar ünal.Bişe daha sormak istiyorum eşimle 3 yıldır evliyiz çocuk olsun diye aşılama yaptırıyoruz bu tedavinin bir zararı olur mu ve ya tedaviye nezaman başlanması gerekiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uğur Muşabak
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Aleyküm selam. Bahsettiğiniz tedavinin geri ödemesi var. Ancak doğru tanı konması lazım. Yazdıklarınızdan tanının (teşhis) doğru olup olmadığı pek anlaşılmıyor. Çocuk için yaptırdığınız işlemler bu tedaviden zarar görmez. Size tavsiyem bulunduğunuz yerde bir immünoloji ve allerji hastalıkları kliniğine başvurmanız ve öncelikle doğru teşhis koyulmasıdır. Geçmiş olsun.

21 Eylül 2016 00:53
Prof. Dr. Uğur Muşabak
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Aleyküm selam. Bahsettiğiniz tedavinin geri ödemesi var. Ancak doğru tanı konması lazım. Yazdıklarınızdan tanının (teşhis) doğru olup olmadığı pek anlaşılmıyor. Çocuk için yaptırdığınız işlemler bu tedaviden zarar görmez. Size tavsiyem bulunduğunuz yerde bir immünoloji ve allerji hastalıkları kliniğine başvurmanız ve öncelikle doğru teşhis koyulmasıdır. Geçmiş olsun.

21 Eylül 2016 00:54