BR
Soru Sahibi
2 Eylül 2019 15:45

ücret bilgisi

Merhaba ; Abdülkadir Bey. Asistanınızla görüştüm durumumu izah ettim, buradan da size ulaşmak istedim. Ortodonti tedavisi için gittiğimde ,doktorum bir kanal tedavisi olan dişimde iltihap varmış. ayrıca Dolgulu bir dişimde kırılma olduğu için bu iki dişi tekrardan kanal ve dolgu yaptırmam gerekiyormuş. Haftanın 6 günü çalışan biriyim, Yıldırım da oturuyorum bu nedenle iş çıkışı da gelip eve gitmem çok zor, ben sizden fiyat almak istiyorum mümkünse. Burtom dan yeni film de çektirdim, dişlerin durumunu görmek isterseniz mail adresinizi verirseniz o şekilde de görüşebiliriz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İletişim: *** *** ** rizabayindir@outlook.com

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba Rıza bey. Doktor sitesinden gelen hastalarımın filmi varsa muayenelerini ücretsiz yapıyorum ben. Mail adresimi gönderebilirim size , filminizi atarsanız değerlendirip bilgi verebilirim ama tek filmin olması % 100 kesin tanı koyma da yeterli olmuyor. Net tanı koymak için hastamızı film eşliğinde muayene etmemiz gerekiyor. Bazen filmde net gözükmeyen bir durum ağız içi muayenesi ile belli oluyor. dentabdulkadir@icloud.com mail adresim. Size yardımcı olmak amaçlı Filminizi gönderirseniz duruma bakıp değerlendirelim

2 Eylül 2019 16:07