yn
Soru Sahibi
29 Haziran 2014 21:49

tuvalet takıntısı

Hocam merhaba, son 1 aydır disarda bir yerde lavaboya gidemiyorum evde herkesin kullandığı tuvaleti kullanamıyorum lavaboya girerken ve çıktıktan sonra defalarca ellerimi yıkıyorum sebebi ise gebe kalma korkusu, tuvaletten ya da bi yerden elime sperm bulasacak diye çok korkuyorum hocam bu takintiyi nasıl yenebilirim çıktıktan sonra bisey olmus mudur diye düşünüyorum sürekli lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Naz hanim merhabalar bahsettiginiz gibi bu bir tur takinti yani kaygi turu gerceklikle baglantisiz bir risk algisi var kafanizda.profesyonel yardim bir psikologa ulasaviliyorsaniz cok yerinde olur.ancak uzaktan tek tavsiyem kayginizin uzerine gitmeniz kafaniza ne kadar takilirsa takilsin tuvalete gitmeye devam etmenizdir.tuvalrtten hamile kalinmaz beyin kaygiyi ancak yuzleserek yenebilor

29 Haziran 2014 21:54