ÇH
Soru Sahibi
17 Nisan 2021 01:17

Tüm batin ultrason

Mrb hocam tüm batin ultrasonu çektirdim hiç bi sorun çıkmadı tümör kitle fln olsaydı anlasilirmiydi ultrasonda belli olurmuydu tam hemogram geniş biyokimya tahlillerimde temiz cevabınız için teşekkür ederim hocam iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ömür Gencel
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Merhaba, US batın bölgesi i.çin en hızlı, kolay ve ulaşılabilir radyolojik tarama yöntemidir. diğer yapılan testlerle birlikte sorun çıkmaması herşey yolunda olduğu şeklinde yorumlanabilir. Tavsiyem yıllık kontroller ile bu tür taramaları yaptırmanız yönündedir. Sağlıklı ve iyi günler dilerim!...

18 Nisan 2021 13:09