yu
Soru Sahibi
4 Haziran 2019 13:50

tukurukte kan

Hocam Merhaba Size sormak istedigim konu bu hafta 2 defa tukurugumde az miktarda kan gordum kirmizi parlak.Su an reflu tedavisi goruyorum bundan olabilirmi acaba. Gecen ayda dislerimden olmustu kanama bir defa kontrol ettigimde gordum disimin birisinde kanama vardi. bu konuda bilgi almak istemistim tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kaan Akacun
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

MERHABALAR; REFLÜ İLE İLGİLİ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM, TÜKRÜKLE KAN GELMESİ ÇOK ÖNEMLİ HASTALIKLARIN BELİRTİSİ OLABİLİR. EN KISA ZAMANDA KBB VE GEREK OLURSA GÖĞÜS HASTALIKLARI MUAYENENİZİ OLMANIZ GEREKİR.

13 Haziran 2019 10:51