FS
Soru Sahibi
16 Mart 2019 19:00

Trioit biyopsi

Hocam merheba bugün trioit biyopsi yaptırdım sonucunu yorumlarsınız sevinirim sol orta lob ta orta son da 20*13.40 mm nodül : kistik dejenere hiperplastik adenomatöz nodül..sol lob alt zonda 13.6*8.48 mm nodül kistik dejenere hiperplastik adenamatöz nodül...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. nodüller adenomatöz özellikte çıkmış. bunlar iyi huylu nodüller. kötü huylu çıkmamış patoloji sonucunuz. yine de en doğru bilgiyi işlemi yapan hekiminizden alabilirsiniz. geçmiş olsun.

17 Mart 2019 11:08