22 Aralık 2015 00:38

Trikotillomani

Merhaba Fatma hanim. 19 yasindayim 10 yildir trikotillomani hastasiyim. Bunun bir hastalik oldugunu 4 sene once ogrendim ve aileme soyleyebildim,gitmedigim doktor da kalmadi kullanmadigim antidepresanda. İlac tedavisinin yetmedigini anladim cunku stres halinin disinda da sac yolma olayini sergiliyorum. Onerebileceginiz terapi merkezi,terapist ve terapi sekli var mi? Yardimci olursaniz cok cok mutlu olurumm tesekkurler :) (ha bir de ogrenciyim o yuzden uygun olmasi da benim icin onemli)

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ozge hanım ,terap konusunda isterseniz yardımcı olabilirim. Sayfamdaki numarayı ararsanız ücret konusunu sizin icin uygun olup olmadığı konusunu konuşabiliriz. Saglikla kalın.

22 Aralık 2015 00:45