ÖM
Soru Sahibi
3 Mart 2019 22:04

Trafik kazasinda karına darbe

Merhaba hocam..ben 34 yasindayim..yaklasik 95 gun önce bi trafik kazasi gecirdim..aracin direksiyonu karnimin sol alt kismina cok hizli birsekilde carpti..ambulans ile hastaneye kaldirildim.tomografi cekildi.ic organlarda herhangj bir hasar saptanmadi fakat yumusak doku zedelenmesi var denildi..sonrasinda karin bölgem yaklasik 3 hafta uyusuk gibi kaldi ve morarma oldu.sonradan gecti tabiki ama bazen hala sogukta kalinca yada dengesiz oturdugumda ve biseyler tasidigim zaman karnimin alt bölgesi icten degil ama dış yüzeyinde agri oluyor..elimj sürttugum zama sanki böyle yanma gibi bi agri oluyor..ben 118 kiloda ve göbekli biriyim..karin zedelenmeleri gecmi iyilesir..yani bu yasadiklarim normalmi sizce..tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Oncelikle gecmis olsun Travmaya bagli olarak karin derisi sinirleri de Hasan gormustur. Bu nedenle his degisiklikleri olabilir. Aylar icinde gececektir. Yalniz kilo İçin ameliyat artik gerekiyor gibi. Selamlar

4 Mart 2019 12:22