ta
Soru Sahibi
18 Haziran 2020 16:55

total kalça protez ameliyatı

hocam merhaba lise 1 de perthez rahatsızlıgı ile ameliyat oldum kalçam sabitlediler ve platın koymuşlar sol kalçam sagdan yukarıda ve kalçam sabit oynamıyor kısalık var 5 santim bacam ve sol kalçam ince 40 yaşındayım engelli yapıkredi çalışanıyım alianz sigortalıyım kalça total protez ameliyatı düşünüyorum eğilmekte ve yüyümekte zorluklar çekmeye başladım ama bu günlerimi aramaktan korkuyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba, asistanımla iletişim geçerseniz size yardımcı olacaktır.

24 Haziran 2020 13:00