BT
Soru Sahibi
21 Mart 2016 16:54

Tiroit Ultrasonu

Sol lob üst polünde 1.9 mm, alt pol anteriorda 1.8 mm çaplarında sağ lob orta pol lateralde 3.3x2.7 mm, orta polde 5.6x3.4 mm ve alt polde 3.1x2.3 mm boyutlarında olmuk sureti ile kistik açıklıklar bulunan silik sınırlı hipoekoik semisolid nodüller gözlenmiştir Kısaca yorumlarsanız sevinirim..

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun, tiroid fonksiyon testi yaptırmalısınız, 6 ay sonra tiroid us ile nodüllerin durumunun değerlendirilmesi uygun olacaktır...

24 Mart 2016 15:16