AT
Soru Sahibi
17 Aralık 2018 14:05

Tiroid kanser

Merhaba Hocam. Annemin tiroidinde nodül var ve bu iyi huylu kanser olunduğu söylenilmiş. Bu vücuda yayılır mı kesin sonuç için nereye gitmemiz ve yapmamız gerekiyor. Lütfen cevaplarmısınız ??

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hüseyin Cahit Yılmaz
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Geçmiş olsun kanserin iyi huylusu yoktur ya kanser değildir yada iyi huylu değildir elinizdeki tetkiklerle bir genel cerrahi uzmanına başvurmanızı öneririm

17 Aralık 2018 15:05