DM
Soru Sahibi
27 Mayıs 2021 23:17

Timpanoplasti

Merhabalar hocam ben muhammed 17 yaşındayım 3 sene önce timpanoplasti ameliyatı oldum ameliyatımın ilk yılı gayet güzel giderken protez reddi aldık doktorum doç.dr tedavi uygulayacağını tedavi yanıt vermez ise ameliyat olacağımı söyledi. 1. Sorum yeni bir protez takılacakmı? 2. Sorum protez takılmaz ise işitme seviyem düşecekmi?(sol kulağımdan ameliyat oldum azda olsa işitme kaybım var).

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Muhammed Ali, Biz protezi kulak zarına değmeyecek şekilde kıkırdak doku ile destekliyoruz, bu şekilde red etme ihtimali azalıyor, anladığım kadarıyla yeniden ameliyat olman gerekli selamlar geçmiş olsun

28 Mayıs 2021 10:01