YS
Soru Sahibi
23 Kasım 2020 13:26

Testiste ağrı ve sızlama

Merhaba hocam. 1 sene önce peniste kahverengi yeşil renginde akıntı ve penis içinde kaşıntı oldu.Şu an akıntım yok ama testislerde ağrı ve sızlama oluyor.Bu durum sürekli olmasa da arada oluyor ama uzun sürüyor.Bugün doktora gittim bu durumları anlattım ultrason istedi ultrason sonucu temiz variskosel yok epididim normal testislerde bir sıkıntı yok dedi.Bel soğukluğu belirtisi geçirmeme rağmen antibiyotik yazmadı bir sorun olmaz dedi ne yapmalıyım sizce doktorun dediği doğru mu?

2 cevap
Cevaplar (2)

Aktif bir enfeksiyon yoksa (yanma akıntı kaşıntı) Antibiyotik gerekmez. Geçmiş olsun.

23 Kasım 2020 13:45
YS
Soru Sahibi

Hocam belsoğukluğu gonore kendiliğinden geçer mi?

25 Kasım 2020 18:53

Tedavi gerekir. Kendiliğinden geçmesini beklemek doğru olmaz.

25 Kasım 2020 18:54