YB
Soru Sahibi
14 Kasım 2019 01:31

Testis Küçüklüğü

Hocam merhabalar 19 yaşındayım 1.80 boyunda 77 kilodayım ve biraz kasık yağım olduğunu düşünüyorum bunları nasıl eritebilirim ve bu yaştan sonra penis uzaması devam eder mi? Ve testislerimin küçük olduğunu düşünüyorum mesela 5-10 gün boşalmadığım zaman 10 gün sonunda boşalınca sperm güzel çıkıyor ama 2-3 gün üst üste boşalınca git gide sulanmaya ve azalmaya başlıyor acaba normal mi yoksa testisle alakası var mı? Cevaplarsanız sevinirim...

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Merhaba.Üroloji polikliniğinde muayene olup testis ve penis büyüklük ölçümü yaptırabilirsiniz.Diyetisyen yardımı alabilirsiniz.Yazınızın sonunda bahsettiğiniz durum patolojik değil ama emin olmak istiyorsanız-bir sorun var mı diye- spermiogram testis yaptırabilirsiniz.

15 Kasım 2019 12:57
YB
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam sağolun..

15 Kasım 2019 13:20
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Geçmiş olsun.

18 Kasım 2019 13:45