TB
Soru Sahibi
17 Ağustos 2020 20:16

Testis boyut farki

Hocam merhaba öncelikle benim sorunum cok kafaya takıyorum sağ testisin sol testisimden daha büyük birine 10 dersek diğeri 7 falandır bı üroloji polikinligine gittim bişi yok sağ koluna sol kolun esitmi tarzı bişi dedi baktı 15-20 saniye sorun yok dedi gönderdi ama ben emin olamadım hep gözüme takiliyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Testislerin arasında biraz boyut farkı olması normaldir. Muayene ve ek tetkiklerle önemli bir durum var mı diye araştırmak gerekir. Teşekkürler.

31 Ağustos 2020 10:51