EB
Soru Sahibi
25 Mart 2024 14:16

Testis ağrısı

Küçük bir penise sahibim inik hali 3cm kalkmış hali 11 cm bununla ilgili kaygılarım oluyo tabi ama daha önce hiç böyle bi sorunla karşılaşmamıştım. Bir gün erekte olurken testistimde ağrı oldu. Sadece erekte olmaya çalıştığımda ağrı oluyordu. 2 gün sonra tekrar denediğimde olmadı ama psikolojik olarak çok kötü oldum. Ağrılar devam ediyordu sanki ama o tarz bi ağrı değildi sanki psikolojik gibiydi. Doktora gittim muayene ettiğinde bi sorun yok gibi yinede ultrason istedi sonuç şöyle Her iki testis skrotum içerisindedir. Her iki testis normal boyutlardadır.Testis parankim ekoları homojen olup, yer kaplayan solid ya da kistik oluşum saptanmamıştır. Testiküler perfüzyon simetrik ve tabidir. Her iki epididim boyutları ve eko yapısı normal sınırlardadır. Skrotal mayi fizyolojik sınırlardadır. Ayakta durulan bi işte çalışıyorum ayakta daha çok ağrı oluyor bacaklarımda felanda hissediyorum. Testis birde rahat kıvamdayken hiç bişey yokmuş gibi ama birbirine yakın olup yukarı doğru çıkınca daha çok oluyor gibi. Bu sonuçlara göre psikolojik midir hocam yoksa tekrar bir uzmana başvuruyım mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir süre takip edilmesinde fayda var. Eğer şikayetleriniz kötüleşirse muayene olursunuz. Geçmiş olsun

25 Mart 2024 19:05