se
Soru Sahibi
27 Mart 2020 11:29

Test süresi

Merhaba hocam cinsel ilsiki sonrası 70,gün ve ardından 110.gun test oldum anti hiv kelimunues veya benzeri Hiv hepatit vdrl ldrar hepsi temiz çıktı bu süreç konuyu kapatmam için yeterlmidir sonradan değişme durumu olurmu sağlıklı bı bireyim ve bı rahatsizligim veya aldığım tedavi yok testleri ise araştırma hastanesi ve devlet hastanesinde oldum cevablarsanz sevirinirm

5 cevap
Cevaplar (5)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

genel olarak yeterli diyebiliriz. isterseniz 6. ay tekrarlanabilir

21 Temmuz 2020 14:53
se
Soru Sahibi

deişme söz konusu olurmu hocam saglıklı bıreyım kronık rahatszlık veya gördgm tedavi yyok 4.nesil test ile oldm

21 Temmuz 2020 19:37
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

farklı bir sonuç beklemiyorum. içiniz rahat etsin diye isterseniz tekrarlayın diye önerdim

12 Ağustos 2020 13:23
se
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam değişime soz konusu deil diosunz çok teşekkürler peki hocam kacinci günden sonra değişme beklenmiyor konu tamamen kapanıyor

16 Ağustos 2020 04:53
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

6 aydan sonra rahat hissedebilirsiniz

19 Ağustos 2020 16:07
se
Soru Sahibi

Hocam son gub 90 gün diyorlar eski bilgi 6 ay deniliyor yeni nesil cihazlar ile neden 6 ay dediniz ki smdi ben kanser tedavisi kemoterapi veya bağışıklığı düşürecek tedsvi almıyorum genelde sağlıklı bir insanım

19 Ağustos 2020 19:03
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

ben size içiniz iyice rahat etsin diye 6. ay dedim. normalde 90 gün yeterli

21 Ağustos 2020 16:10
se
Soru Sahibi

Cok teşekkür ediyorum hocam sikilmadan kirmDan sorularimi cevabladinz kral adamsnz teşekkürler 😊

22 Ağustos 2020 02:26
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

geçmiş olsun iyi günler

25 Ağustos 2020 13:11