KT
Soru Sahibi
14 Ağustos 2017 04:47

Tercih meselesi

Merhaba ben tuba, liseden bu sene mezun oldum. Beslenme ve diyetetik bölümünü istediğim için bu sene tekrar hazırlanacağım. İnternetten sürekli bu bölüm hakkında araştırma yapıyorum fakat bana yeterli gelmiyor. Acaba sizin içinde sakıncası yoksa benimle mail İnstagram hiç fark etmez bir şekilde iletişime geçer misiniz ? Lütfen bu konuda bilgili biriyle konuşmaya gerçekten çok ihtiyacım var , şimdiden teşekkürler :)

1 cevap
Cevaplar (1)

CANIM POLİKLİNİĞE GEL YÜZ YÜZE DETAYLI ANLATIRIM HAYAT HASTANESİNDEYİM

14 Ağustos 2017 08:02